Dijital Yaşam Marka ve Pazarlama

Core4.sk Yolladığınız Her #Like için Sizleri Selamlıyor

Core4.sk Facebook Kampanyası

Slovakya’da bulunan Core4.sk isimli reklam ajansı çok yaratıcı bir Facebook kampanyasına imza atmış görünüyor. Yapmış oldukları Facebook bağlantısı ile sitelerinden vermiş olduğunuz her bir beğeni ajansın içerisinde yer alan bir lambayı tetikliyor. Lamba bir defa yanmaya başladıktan sonra bir ajans çalışanı gelip lambanın altında yer alan düğmeye basıyor ve bu esnada canlı olarak yayın yapan kameraya selam veriyor.

Core4.sk Facebook Kampanyası

Core4 yapmış olduğu bu Facebook Kampanyası ile güzel bir viral etki yaratıyor ve ciddi beğeni kazanıyor. Uygulamanın henüz ilk gününde dakikada 32 beğeni kazanan ajans, 156 farklı ülkeden insan tarafından beğenildi ve 24.000 hayran kazandı. Aşağıda yer alan video’dan kampanyanın tanıtımını bulabileceğiniz gibi Core4.sk adresine girerek canlı olarak da deneyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Melih Güney

12 yıllık mesleki yaşantımda turizm ve sağlık sektöründe pazarlama ve marka yönetimi üzerine çalışmalarda bulundum. Şu an Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyorum. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sosyal Medya üzerine dersler veriyorum.

Yorum Yap