Etkinlikler

Yılın En İlham Verici Haftası Brand Week Istanbul Başlıyor!

Ülkemizin ve dünyanın önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin geleneksel buluşma noktası haline gelen Brand Week Istanbul bu yıl 4. kez meraklılarıyla buluşuyor.

7-11 Kasım tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek olan Brand Week Istanbul 2016, her sene olduğu gibi bu senede birbirinden değerli konuşmacıları dinleme fırsatı sunacak.  Wharton School Pazarlama Profesörü Dr. Jonah Berger, Vivaldi Group Kurucu ve CEO’su Dr. Erich Joachimsthaler, SapientNitro, Marka & Pazarlama Stratejisi Küresel Başkanı Darren McColl, ödüllü film yapımcısı Mika Johnson gibi yıldız isimlerin yer alacağı etkinlik konferans, workshop, forum, seminer, konser, sergi, networking aktiviteleri, deneyim alanları, yarışmalar ve ödül törenleriyle dopdolu olacak.

Brand Week Istanbul

11. Felis Ödülleri

Ayrıca Brand Week Istanbul 2016, bu yıl on birincisi düzenlenen Felis Ödülleri’ne de ev sahipliği yapacak. Yılın en rekabetçi haftasında medyadan dijitale, markalı içerikten PR’a kadar 14 farklı bölümde, 390 alt kategoride en iyi bulunan fikirler ödüllendirilerek sektöre rekabet katacak.

Brand Academy 2016

Brand Week Istanbul’un ilgi çeken bölümlerinden olan ve Marka Okulu işbirliği ile düzenlenen Brand Academy bu yılda öğrencileri pazarlama ve marka dünyasının önemli isimleriyle buluşturarak, deneyim kazanmalarına olanak tanıyacak. Sosyal sorumluluk bilinciyle düzenlenen ve kariyerini pazarlama, reklamcılık, iletişim, marka yönetimi gibi yaratıcı sektörlerde şekillendirmek isteyen tüm 3. ve 4. sınıf öğrencilerine açık olan etkinlik, katılımın kontenjanla sınırlı olduğu ücretsiz bir programdır. Programa katılıp tüm dersleri alan öğrenciler programın sonunda sertifika almaya da hak kazanacak.

Brand Week Istanbul 2016 Etkinlik Takvimi

Brand Week Istanbul 2016 Etkinlik Programı

Birbirinden değerli katılımcıların yer alacağı etkinlik 7 Kasım Pazartesi günü saat 12:30’da Kanyon AVM’de gerçekleşecek Marka İkonları Yürüyüşü ile start verecek.

7-8 Kasım tarihlerinde Salt Galata‘da başlayacak olan paneller ve sunumlar, 9-10-11 Kasım tarihlerinde Lütfi Kırdar‘a taşınacak.

Brand Week Istanbul‘da yer alacak konuşmacıların bir kısmını aşağıda ki listede sizler için derledim. Diğer konuşmacılara ve etkinliğin detaylı programına öğrenmek isterseniz brandweekistanbul.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Dr. Jonah Berger – Wharton School Pazarlama Profesörü, Bestseller Yazarı
Erich Joachimsthaler – Vivaldi Group Kurucu Ve Ceo’su
Prof. Dr. Rafal Ohme – Psikoloji Profesörü Ve Nörobilim Önderi
Catherine Kaputa – Markalama Gurusu, Bestseller Yazarı
Richard Bartrem – Westjet, Pazarlama İletişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Nick Meaney – Ceo, Epagogix
Doc Searls – Harvard Üniversitesi Berkman Merkezi’nde Projectvrm Kurucusu
Keiichi Matsuda – Tasarım Danışmanı, Film Yapımcısı, Sanatçı
Aykut Fırat – Crimson Hexagon Baş Veri Bilimcisi
Faris Yakob – Stratejist, Kreatif Direktör
Ali Ali – Ödüllü Yönetmen, Kreatif Direktör
Dr. H. Sait Ölmez – Sabancı Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde Öğretim Üyesi
Mika Johnson – Ödüllü Film Yapımcısı, Yazar, Fotoğrafçı
Shepherd Laughlin – J. Walter Thompson Worldwide, Trend Tahminleri Direktörü
Joeri Van Den Bergh – Insites Consulting Kurucu Ve Yönetici Ortağı, Yazar
Tobias Degsell – Nobel Müzesi Küratörü
Ankit Jain – Similarweb’in Ürünlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı
Benoit Vancauwenberghe – 20something Kurucu Ortağı Ve Kreatif Direktörü
Dr. Yener Girişken – I Thinkneuro – Ceo, Nmsba Türkiye Başkanı
Yekta Kopan – Master Of Ceremony, Seslendirme Sanatçısı, Televizyon Sunucusu
Emir Işık – Coo, Manajans/Jwt
Nüzhet Algüneş – Ceo, Bpn Istanbul
Haluk Sicimoğlu – Thaat’s It Kurucu Başkanı
Cem Batu – Kurucu Ve Kreatif Direktör, Plasenta
Alemşah Öztürk – Ceo, 4129grey

Etkinliği daha yakından tanımak ve etkinlik süresince gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın. Ayrıca bende etkinlik süresince hem blogum, hem de sosyal hesaplarım üzerinden Brand Week Istanbul 2016 izlenimlerimi paylaşıyor olacağım.

Facebook

Twitter

Instagram

#BrandWeek2016

Yazar Hakkında

Melih Güney

12 yıllık mesleki yaşantımda turizm ve sağlık sektöründe pazarlama ve marka yönetimi üzerine çalışmalarda bulundum. Şu an Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyorum. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sosyal Medya üzerine dersler veriyorum.

Yorum Yap