Etkinlikler

Web Analytics 2.0 Pazarlama Türkiye Influencer Days’de Masaya Yatırılıyor.

Web Analytics 2.0

Digital Analytics ekseninde şekillenen “Web Analytics” kavramı, dijital pazarlama teknolojilerindeki devrimlerle birlikte gelişimini sürdürmektedir. Yapılan pazarlama çalışmalarının performansının ölçümlenmesi, analiz edilmesi ve hedeflenen dönüşümlerin arttırılması için önemli bir kavram haline gelen Web Analytics, Türkiye’de de gelişimini sürdürmekte ve markalar, pazarlama çalışmalarının optimizasyonu için bu alanda bilgi sahibi uzmanları istihdam etmektedir.

Online dünyadaki hedeflere ulaşmak için uygulamamız gereken stratejilerin yarattığı, Web Analytics 2.0 kavramını, Türkiye’de bu alanda uzman önemli isimlerle Pazarlama Türkiye Influencer Days’de masaya yatırıyoruz.

Web Analytics Pazarlama Türkiye Influencer Days

Analytics Akademi’nin de katkıları ile düzenlenen Influencer Days – Web Analytics, Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı’nın, panel öncesi ; “Pazarlama Türkiye’nin Girişim Serüveni” hakkında yapacağı konuşma ile başlayacak. Ardından Natro Segment Marketing Associate Burkay Yapağcıoğlu’nun moderatörlüğünde; RevolutionDM CEO’su Yılmaz Bozan, Plan B Media VP of Performance Marketing Cemil Toksöz ve HYPE Web Analyst & Conversion Optimization Expert Mustafa Esad Tatlıpınar’ın katılacağı panelde Web Analytics konusu ele alınacak.

Herkesin katılımına açık olan ve ücretsiz olarak gerçekleşecek olan etkinlik , Koç Kuluçka Merkezi’nde 21 Şubat Salı günü saat, 18:30-21:00 arasında gerçekleşecek.

Influencer Days – Web Analytics Etkinlik Akışı;

18:30 – 19:00  Networking
19:00 – 19:15  Pazarlama Türkiye Girişim Serüveni – Ender Satıcı
19:15 – 21:00  Influencer Days – Web Analytics

Dolu dolu Google Analytics konuşulacak bu etkinlikte yerinizi almak için kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olmak için Pazarlama Türkiye‘nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yine aynı şekilde Analytics Akademi‘nin Google Analytics üzerine vermiş olduğu eğitimleri görmek için ise sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Melih Güney

12 yıllık mesleki yaşantımda turizm ve sağlık sektöründe pazarlama ve marka yönetimi üzerine çalışmalarda bulundum. Şu an Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyorum. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sosyal Medya üzerine dersler veriyorum.

Yorum Yap