Advertorial

Televizyon Değil, Teledünya

Teledünya

Türksat, sunduğu internet ve analog tv hizmetlerinin yanı sıra son yıllarda çok önemli bir ürünü ile daha dikkat çekmektedir. Teledünya dijital televizyon platformu olarak hizmet veren, kendine özel sinyali bulunan ve UHD altyapısını kullanıcılarına sunabilen bir platformdur. Üstelik rakip dijital tv platformlarına nazaran oldukça düşük fiyatları olan sistemin herhangi bir anten vs ihtiyacı yoktur ve set top box  uydunet ve kablo tv hizmetlerinin de verildiği, kablonet hattına takılarak kullanılır. Teledünya sahibi olmak için uydunet de almak gerekmemektedir. Ancak, yüksek hızda interneti daha iyi koşullarda sunabilen bir alt yapı daha olmadığından, teledünya ile birlikte uydunet başvuru da yapmanız önerilir. Türksat başvuru yöntemleri ayrı ayrı yapılabilir ve yalnızca kablonet başvuru veya teledünya başvuru da yapabilirsiniz. Avantajlı internet paketleri ile sınırsız internet sağlayan internet kampanyaları kapsamında taahhütlü hizmetlerden satın alarak, sınırsız internet paketleri ile iletişimin keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Teledünya

Teledünya, analog kablo tv hattı üzerinden taşınan data sayesinde verilebilen esasında bir IPTV modelidir. Hali hazırda 100’ün üzerinde yerli ve yabancı kanalı sunan sistemin yakın zamanda seçimlik olmak üzere çok sayıda dünya kanalını yayınlaması beklenmektedir. HD yayın yapan Teledünya, sahip olduğu alt yapı sayesinde uyumlu televizyonlara UHD yayın da sunabilecek kapasiteye sahiptir ki, yayın sayısı arttıkça sisteme bu kanalların da entegre edilmesi planlanmaktadır. Dilerseniz teledünya bağlantı kutusunu analog televizyonlara da takabilir ve SD yayın alarak kullanabilirsiniz.

TeleDünya Kablo Tv ile Kesintisiz Yayın

Türksat, teledünya ve uydunet ile kablo tv ağı üzerinden kesintisiz yayın sunmaktadır. Mevcut kablonet omurgası kesintisiz uydunet, ve televizyon hizmeti sunar ve sistem harici nedenlerden etkilenmez. Uydunet başvuru yapmak ise son derece kolaydır. Hemen Türksat başvuru linkini takip ederek  kablonet başvuru ile birlikte teledünya, analog tv ve sabit telefon hizmetlerine abone olabilir, tercih edeceğiniz internet paketleri ile sınırsız internet keyfini yaşayabilirsiniz. Size sunulacak benzersiz internet kampanyaları sayesinde elde edeceğiniz fiyat avantajının yanı sıra, gerçek sınırsız internet paketleri ile tanışmak isterseniz, kablonet tarafından sunulan simetrik internet servislerinden veya AKN uygulaması bulunmayan paketlerden satın alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Melih Güney

Kendisini pazarlamaya adayan bir pazarlama profesyoneli. İşletme ve markalarının dijitale adım atmasına yardımcı olmaya çalışan, onların ihtiyaçlarını günün pazarlama koşullarına uygun bir şekilde yerine getiren bir süper kahraman.

Yorum Yap