Etkinlikler

Pazarlama Türkiye Zirvesi’nin Bu Seneki Teması “Touch”

Pazarlama Türkiye Zirvesi 2019

Türkiye’nin sevilen markaları ve pazarlama profesyonellerinin bir araya getiren Pazarlama Türkiye Zirvesi, pazarlama sektörüne ivme katmak adına bu yıl 2. Kez düzenleniyor.

24 Ekim Perşembe günü Dedeman İstanbul otelde düzenlenecek olan zirvenin bu seneki teması ise “Touch”. Farklı sektörlerinden birçok konuşmacının yer alacağı etkinlikte konuşmacıları deneyimlerini paylaşarak pazarlama dünyasına bir dokunuş yapacak.

Geçen sene olduğu gibi bu senede dopdolu bir içerikle karşımıza çıkıyor Pazarlama Türkiye Zirvesi. Ülkemizde sektörüne yön vermiş konuşmacıların yer alıp deneyimlerini aktaracağı zirvede katılımcılarda büyük bir network fırsatını yakalamış olacak.

Peki zirvede kimler var?

FutureBright Research’in kurucu partneri Akan Abdula, Sahibinden.com’un Reklam Satış Tepe Yöneticisi Banu Barbarosoğlu, Yemeksepeti.com’un Pazarlama Direktörü Barış Sönmez, PepsiCo’nun Dijital Pazarlama Yöneticisi Didem Namver, IPSOS Türkiye’nin CCO’su Yasemin Özen Gürelli ve Vestel’in CMO’su Tunç Berkman öne çıkan isimlerden.

Pazarlama Türkiye Zirvesi 2019 Konuşmacıları

 • Akan Abdula, FutureBright Research – Founding Partner
 • Banu Barbarosoğlu, Sahibinden – Vice President of Advertising Sales
 • Barış Sönmez, Yemeksepeti – Marketing Director
 • Birim Gönülşen Özyürekli, Visa – CMO
 • Cem Sümbül, Teknoloji Editörü (Moderatör)
 • Coşkun Yeşilbaş, Diverseffect – Head of Agency (Moderatör)
 • Didem Namver, PepsiCo – Head of Digital Marketing and eCommerce
 • Güven Borça, Markam – Founder
 • Hande Çilingir, Insider – CEO and Co-Founder
 • İlyas Teker, Mosanta – Founder
 • Tunç Berkman, Vestel – CMO
 • Yasemin Özen Gürelli, Ipsos Türkiye – CCO
 • Zeynep Taptık Bilgen, Netcom Medya – Founding Partner
 • Sevinç Satıroğlu, Master of Ceremony

Ülkemizin içinde bulunduğu mevcut durgunluk şüphesiz ki pazarlama alanında bütün sektörleri etkiliyor. Bu anlamda bu tarz etkinlikleri çok önemsiyorum. Hem sektöre bir moral olması açısından hem de hareket katması açısından önemli olduğunu düşünüyorum. Pazarlama Türkiye’nin kurucusu Ender Satıcı’da bu anlamda önemli bir iş çıkardığını söyleyebilirim.

Pazarlama Türkiye Zirvesi’nin pazarlama profesyonellerine ilham vereceğini ve yeni bakış açıları kazandıracağını düşünen Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı, “Markalar arası savaşta beyaz bayrağı çekip koltuğu tüketiciye teslim etmenin, tüketicinin taleplerine göre aksiyon almanın, anlatmaktan çok dinlemenin, tüketiciyi özel ve değerli hissettirmenin kazandırdığı bir dönemdeyiz. Ticaret döngüsünde satın alma aksiyonuna giden her adım, tüketiciye dokunmaktan geçiyor. Duygulara, fikirlere, anılara, kültüre ve değerlere dokunan her şey dijitalde hızla iz bırakıyor. Teknoloji, ürüne ve hizmete dokunurken markalar da tüketicilere dokunmanın yollarını arıyor. Takipçi sayısı, etkileşim sayısı, dönüşüm, kar marjı gibi konulara odaklanırken markalar, tüketicide nasıl izlenimler bırakıyor? Tüm bunları Pazarlama Türkiye Zirvesi’nde masaya yatıracağız” şeklinde beyanıyla da konuyu çok güzel özetliyor.

Etkinliği daha yakından tanımak ve etkinlik süresince gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Pazarlama Türkiye’nin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Ayrıca bende etkinlik süresince hem blogum, hem de sosyal medya hesaplarım üzerinden Pazarlama Türkiye Zirvesi 2019 izlenimlerimi paylaşıyor olacağım.

Facebook

Twitter

Instagram

#PazarlamaTürkiyeZirvesi

Etkinlik öncesinde pazarlama hakkında içeriklere ulaşıp, güncel haberler hakkında bilgi sahibi olmak için blogumdaki Marka ve Pazarlama kategorisindeki yazıları okuyabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Melih Güney

12 yıllık mesleki yaşantımda turizm ve sağlık sektöründe pazarlama ve marka yönetimi üzerine çalışmalarda bulundum. Şu an Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyorum. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sosyal Medya üzerine dersler veriyorum.

Yorum Yap