Teknoloji

MobiRoller ile 3 Adımda Kendi Mobil Uygulamanızı Oluşturun

Mobiroller ile üç adımda kendi uygulamanı yap

MobiRoller ile mobil uygulama yapmak artık çok kolay. Peki MobiRoller uygulama sahibi olmak isteyenlere ne gibi avantajlar sunuyor?

Son yıllarda en hızlı gelişen dijital pazarlama kanallarından biri olan mobil, özellikle uygulamalar sayesinde firmalara birçok avantaj sağlıyor. Ancak mobil uygulama oluşturma düşüncesi, birçok firma için yetersiz teknik bilgi ve yüksek yatırım maliyeti sebebiyle gerçekleşemiyor. MobiRoller da bu sorunu çözmek için yola çıkarak daha düşük maliyetlerle ve teknik bilgiye ihtiyaç duymadan mobil uygulama oluşturma konusunda profesyonel bir platform oluşturdu.

Pratik ve ekonomik bir şekilde kendi mobil uygulamanızı oluşturmaya olanak sağlayan SaaS (Software as a Service) tabanlı uygulama platformu olan MobiRoller; şirketlerin ve bireysel girişimcilerin hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan 3 adımda (oluştur, test et, yayınla) kendi mobil uygulamalarını oluşturarak, hedef kitlelerine ulaşmasını kolaylaştırıyor.

Oluştur, test et, yayınla

MobiRoller, mobil dünyada yerinizi en kısa süre içinde almanızı sağlamak için 3 kısa aşamayla mobil uygulamanızı kullanmaya hazır hale getiriyor; oluştur, test et ve yayınla…

Oluştur: Hesabınızı ücretsiz şekilde açtıktan hemen sonra uygulamanızın içeriğini ve tasarımını özelleştirerek kendi uygulamanızı kolayca oluşturabilirsiniz.

Test et: MobiRoller platformunda oluşturduğunuz mobil uygulamanın ön izlemesini hemen görebilir ve gerekli değişiklikleri hızlıca yaparak uygulamanızı kullanılır hale getirebilirsiniz.

Yayınla: Uygulamanız hazır hale geldiğinde mağazalara kolayca gönderebilir ve kullanıcıların uygulamanıza hemen ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca MobiRoller tüm bu aşamalarda danışmak istediğiniz konularda yanınızda olarak, size ihtiyaç duyduğunuz her türlü desteği veriyor.

MobiRoller’ın Güçlü Özellikleri

Kodlamaya gerek yok: MobiRoller’ın, kullanıcılara sunduğu profesyonel platformda yer alan kontrol paneli ile tüm işlemleri kod yazmadan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Mobil dünya 3 adım uzakta: Kendi mobil uygulamanızı kolayca dakikalar içinde oluşturabilirsiniz.

Taahhüt yok: MobiRoller’ın sunduğu aylık ve yıllık ödeme planlarından birini seçerek hiçbir taahhüt olmadan kullandığınız kadar ödeyebilirsiniz. Kredi kartı bilgisi paylaşmadan ücretsiz deneme sürümü de diğer bir avantaj.

Mobil uygulamanıza ilişkin detaylı veriler: MobiRoller size uygulamanızı kimlerin, nerede ve nasıl kullandığına dair her türlü veriyi sunuyor. Böylece hedef kitlenize ulaşma konusundaki başarınızı kolayca ölçebiliyorsunuz.

Güvenilir bulut altyapısı: Tüm bilgileriniz, paylaşımlarınız en güvenilir bulut altyapısı sayesinde güvence altında

Çalışan ve gelişen bir platform: Sunduğu çevrimdışı çalışma desteğiyle uygulamanızın internet bağlantısı kopsa da çalışmaya devam etmesini sağlıyor.

Aslında en büyük avantajı tabii ki Türkçe olması. Bir çok dilde bu tarz uygulamalara rastlıyor olsakta Türkçe hizmet veren uygulamalar yok denecek kadar az. MobiRoller bu anlamda hem bir Türk şirketi olarak hemde Türkçe hizmet vermesi açısından biz kullanıcılara büyük rahatlık sağlıyor ve bu alanda bir açığı kapatıyor.

Unutmadan geçtiğimiz günlerde başlayan MobiRoller Bayilik Programına katılarak, ayda $99’a müşterileriniz için sınırsız sayıda mobil uygulama yapıp satabilirsiniz.

Linkler:
https://www.mobiroller.com/
https://www.mobiroller.com/tr/mobil-uygulama-bayiligi/

Yazar Hakkında

Melih Güney

12 yıllık mesleki yaşantımda turizm ve sağlık sektöründe pazarlama ve marka yönetimi üzerine çalışmalarda bulundum. Şu an Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyorum. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sosyal Medya üzerine dersler veriyorum.

8 Yorum Bulunuyor

 • Hocam merhaba;
  Hiçbir ödeme yapmadan free versiyondan kendi app imi yapıp bunu yayımlayabilirmiyim? App e reklam alarak para kazanabilirmiyim?

  • Merhaba, Uygulamanıza Reklam alabilmek için üyeliğinizi Premium seviyesine yükseltmeniz gerekmektedir.

  • Furkan Bey Merhaba,

   Ücretsiz paketimizi kullanarak istediğiniz sayıda Android uygulama yapabilirsiniz. Ücretsiz paketlerde reklam alarak para kazanamazsınız ama Premium paketlerimizi kullanarak ister iOS ister Android uygulama fikirlerinizi hayata geçirebilir ve yüksek reklam geliri elde eden kullanıcılarımız arasına katılabilirsiniz.

   İyi bir uygulama fikriniz varsa ve bunu doğru kanalları kullanarak duyuruyorsanız, uygulamanızın birçok kişi tarafından kullanılmasını sağlayabilir ve reklam gelirlerinizi de doğru orantılı arttırabilirsiniz. Uygulamanıza reklam alarak para kazanma konusunda birçok faydalı bilgiye https://www.mobiroller.com/tr/blog/ adresinden ulaşabilirsiniz.
   Konuyla ilgili her türlü soru ve öneriniz için destek@mobiroller.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.
   MobiRoller Destek Ekibi

 • ücretsiz versiyondayken 14 gün geçtikten sonra ne olacak mecburi premium mu alacağız yoksa free devammı

  • Merhaba Sefa Bey;

   14 gün bittikten sonra premium özellikler kullanmak isterseniz paket yükseltebilirsiniz veya ücretsiz versiyonu kullanmaya devam edebilirsiniz.

   İyi çalışmalar,

   Erol Kabadayı
   Kurucu Ortak
   MobiRoller.com

  • Evet reklamları anında koyuyolar. Paketi yenilemezsen uygulamayı kaldırıyolar… benim dilim yandı bilginiz olsun.

 • 14 gün bittikten sonra kendi reklamlarını yayınlıyorlarmı yoksa aynı şekilde reklamsızmı devam ediyor?

  • Semih Bey Merhaba,

   MobiRoller kullanım koşullarını Ağustos ayında güncelledi. Buna göre ücretsiz deneme sürümü için geçerli olan 14 günlük süre kaldırıldı. Artık ücretsiz paketlerimizden süre sınırı olmaksızın dilediğiniz kadar faydalanabilirsiniz.

   Ücretsiz paket kullanmanız halinde uygulamanızda MobiRoller reklamları görüntülenecektir. Reklam görüntülenmesini istemiyorsanız Premium paketlerimizden birini tercih ederek MobiRoller reklamları olmaksızın uygulamanızı kullanıma sunabilirsiniz.

   Paket özellikleri ve fiyat bilgilerimize https://www.mobiroller.com/tr/fiyatlar/ linkinden ulaşabilirsiniz.

   Soru ve önerileriniz olursa bizimle destek@mobiroller.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

   İyi çalışmalar dileriz.
   MobiRoller Destek Ekibi

Yorum Yap