Kişisel

MelihGuney.com 8. Yaşını Sürpriz Hediyeler İle Kutluyor!

MelihGuney.com 8. Yaşını Sürpriz Hediyeler İle Kutluyor!

İlk yazıma “Merhaba Dünya” diyerek başladım. Ben size bir Merhaba dedim, sizler ise bana yüzlerce Merhaba gönderdiniz. Bugün 8. yılımı dolduruyorum. Aradan geçen sekiz yılda MelihGuney.com sizlerinde desteğiyle Türkiye’nin önde gelen blogları arasında yerini aldı.

MelihGuney.com benim için ne ifade ediyor diye soracak olursanız kişisel gelişimimin aynasıdır diyebilirim. Blogumu açtığım ilk yıllarda yazacağım yazılarla ilgili bir kafa karışıklığı söz konusuydu. Ağırlıklı olarak kişisel ve gündelik konular üzerine yazılar kaleme alıyordum. Sonraki yıllarda ise gerek mesleki kariyerim gerekse sizlerin yönlendirmesiyle daha profesyonel yazılar kaleme almaya başladım. Ben yazdıkça sizler beğendiniz. Sizler beğendikçe ben daha fazla motive oldum, sizlerin beğeneceği yazılar yazmaya özen gösterdim. Kısacası ben olgunlaşırken blogumda benimle olgunlaştı.

MelihGuney.com 8 Yaşında!

MelihGuney.com aradan geçen sekiz yılda sizlerin de desteğiyle Türkiye’nin önde gelen blogları arasında yerini aldı. Bende bu anlamlı günde sizlerle ufak bir paylaşımda bulunmak istiyorum. Küçük bir oyun oynayacağız sizlerle.

Bildiğiniz gibi MelihGuney.com’un Facebook’ta bir hayran sayfası bulunuyor. Bu küçük oyunumuz kapsamında sayfamda bir post paylaştım. Oyuna katılmak istiyorsanız, bu postun altına MelihGuney.com’da yer alan bir yazıyı paylaşarak, en az bir arkadaşınızı da etiketleyip neden okumasını gerektiği bir cümleyle belirtmelisiniz.

Bu küçük oyunumuz 31 Aralık 2016 tarihinde saat 23:59’da sona erecek. Bu tarihe kadar yorum yapmış olan okuyucularım arasından yapacağım çekilişle aşağıda yer alan hediyeleri paylaşacağım.

1.’ye Turkcell Super Lig 2016-2017 Digitürkplay Taraftar Paketi

2.’ya İndir.com sponsorluğunda VR cardboard

3.’ya İndir.com sponsorluğunda VR cardboard

4.’ya İndir.com sponsorluğunda VR cardboard

5.’ye Catherine Caputa’nın imzalı Çığır Açan Marka isimli kitabı.

6.’ye Catherine Caputa’nın imzalı Sen Bir Markasın isimli kitabı.

7.’ye Catherine Caputa’nın imzalı Markalaşan Kadınlar isimli kitabı.

8.’ye İndir.com sponsorluğunda Kapaklı Bloknot

Oyuna Katılım Koşulları

 • Oyunumuz 31 Aralık 2016 tarihinde saat 23:59’da sona erecektir.
 • 8 Şanslı okuyucum RandomResult.com üzerinde yapılacak çekilişle belirlenecek ve kazananlar 2 Ocak 2017 tarihinde açıklanacaktır.
 • Oyun süresince 1 okuyucum sadece 1 defa çekilişe katılım hakkı kazanabilir.
 • Kullanıcıların yazdıkları yorumlarda, genel ahlaka aykırı olan, hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar ile 3. kişiler ve/veya markalar hakkında hakaret, küfür, aşağılayıcı veya karalayıcı unsurlar içeren uygunsuz yorumlar kaldırılabilir. Bu tür yorumları atan kullanıcıların, ödül kazanmış olsalar dahi, yöneticiler tarafından ödül hakları süresiz olarak herhangi bir bildirim yapılmaksızın ellerinden alınabilir ve değerlendirme sonucunda belirlenecek yedek talihlilere verilebilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan herhangi bir hediye nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez, hediyenin parasal karşılığı istenemez, farklı türde hediyelere dönüştürülemez.
 • Gerekli görüldüğü takdirde, yarışmaya katılan tüm katılımcıların kimlik ibraz etmesi zorunludur.
 • MelihGuney.com önceden haber vermeksizin yarışmayı durdurma, değiştirme ve yarışmada verilecek hediyeyi değiştirme hakkını saklı tutar.
 • MelihGuney.com, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucu doğacak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, ödüle hak kazanılmış olsa dahi, önceden haber verilmeksizin uygulamanın durdurulmasından dolayı, MelihGuney.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen şartları kabul etmiş sayılır.

Yazar Hakkında

Melih Güney

12 yıllık mesleki yaşantımda turizm ve sağlık sektöründe pazarlama ve marka yönetimi üzerine çalışmalarda bulundum. Şu an Yeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi’nde Dijital Pazarlama Yöneticisi olarak görev alıyorum. Aynı zamanda İstanbul Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde Sosyal Medya üzerine dersler veriyorum.

4 Yorum Bulunuyor

 • Hediyelerrrrr diyince hemen ilgimi çekti tabi, ama hepsi erkek hediyesi :))) Aslında çok doğal, biz kendi aramızda makyaj malzemeli çekilişler yaparsak bu da çok doğal 🙂
  Nice başarılı senelere!

 • Böyle güzel hediyelerin olduğu bir çekilişe de kimsenin iştirak etmemesine şaşırdım. Acaba yeterince reklam mı olmadı.

Yorum Yap