Etkinlik Mobil

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması ABD’ye Götürüyor!

İndir.com Mobil Uygulama Yarışması

Geçtiğimiz iki yılın ardından bu yıl 3.kez düzenlenen “İndir.com Mobil Uygulama Yarışması” bu sene kazanan yarışmacıyı San Francisco’da düzenlenen Silikon Vadisi gezisine gönderiyor.

indir.com tarafından organize edilen etkinlikte birbirinden değerli ödüller dağıtılacak. 1 Ocak 2016 tarihinden sonra yayınlanan İOS ya da Android işletim sistemli mobil uygulamalar ile katılabileceğiniz yarışmada ister bireysel isterseniz de 3 kişiyi geçmeyecek şekilde gruplar halinde yarışabilirsiniz.

Aralarına yenilerin de ekleneceği ödüller içinde kesinleşmiş olanlar şöyle;

KESİNLEŞEN ÖDÜLLER

Birincilik ödülü;
1 haftalık uçak ve konaklama masraflarının da karşılanacağı San Francisco’ da (ABD) Silikon Vadisi tatili, bukelemun.com tarafından verilen 5.000 TL değerinde ASO hizmeti, indir.com tarafından karşılanan 5.000 TL değerinde reklam hizmeti ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. CRM MEDYA’ dan 5.000 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti ve ikinci olarak dereceye giren uygulamanın sahibine de CRM MEDYA’ dan 2.500 TL değerinde Google Adwords reklam hizmeti verilecektir. Başakşehir Living Lab’den 1 yıl boyunca ücretsiz ofis imkanı sağlanacaktır.

İkicilik Ödülü;
1 hafta Antalya tatili, indir.com tarafından tam 2.500 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. Başakşehir Living Lab’den 1 yıl boyunca ücretsiz ofis imkanı sağlanacaktır.

Üçüncülük Ödülü;
3 günlük Antalya tatilinin yanı sıra, indir.com 1.000 TL değerinde dereceye giren uygulamanın tanıtımı ve API PLUG’ dan 1 yıllık large paket. Başakşehir Living Lab’den 1 yıl boyunca ücretsiz ofis imkanı sağlanacaktır.

YARIŞMA TAKVİMİ;
Yarışma başlangıcı; 1 Ocak 2016
Son Başvuru; 28 Nisan 2016
Halk Oylaması; 30 Nisan 2016
Jüri Değerlendirmesi; 7 Mayıs 2016
Mobil Etkinlik; 14 Mayıs 2016
İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’ nde 14 Mayıs 2016 tarihinde düzenlenecek olan Mobil Etkinlik ile ödüller sahiplerine verilecektir.

indir.com Mobil Uygulama Yarışması şartları için tıklayın.

Yazar Hakkında

Melih Güney

Kendisini pazarlamaya adayan bir pazarlama profesyoneli. İşletme ve markalarının dijitale adım atmasına yardımcı olmaya çalışan, onların ihtiyaçlarını günün pazarlama koşullarına uygun bir şekilde yerine getiren bir süper kahraman.

Yorum Yap