Etkinlik Mobil

İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014

İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014

İndir.com tarafından Türk mobil uygulama yazılımcılarına ve uygulama ekosistemine destek vermek amacı ile düzenlenen İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014 için katılım süreci başladı.

1 Ocak 2014 tarihinden sonra Google Play veya App Store’da uygulamalarını yayınlamış geliştiricilerin katılabileceği yarışmaya katılımcılar tek başlarına katılabilecekleri gibi 3 kişilik takımlar halinde de katılabilecekler. Yarışmaya bu kısıtlamanın konulmasında ki amaç ise büyük yazılım evlerinin ve oyun firmalarının yarışmaya katılması engellemek.

Katılımcılar başvurularını 15 Nisan 2014 tarihine kadar yapılabilecekler. Geliştiriciler birden fazla iOS ya da Android uygulaması ile başvuru yapabilirken finalde en fazla oyu alan tek bir mobil uygulaması ile ilk 3′e girmek için yarışacaklar.

18-30 Nisan arasında yapılacak olan halk oylaması sonucunda ön eleme yapılarak ilk 10’a giren uygulamalar jüri üyeleri tarafından değerlendirilecek ve ilk 3’e layık görülen uygulama geliştiricileri 16-17 Mayıs 2014 tarihinde ODTÜ’de yapılacak olan Android Geliştirici Günleri etkinliğinde açıklanarak, yapılacak olan ödül töreninde hediyelerine kavuşacaklar.

Ödüller Göz Dolduruyor

İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014 yarışma sonunda dağıtılacak ödülleriyle de göz dolduruyor. Yarışmayı birinci tamamlayan katılımcıya 4000 TL para ödülü ve bunun yanında 1 hafta San Francisco tatili hediye ediliyor. Ayrıca bununla da bitmiyor. Reklamstore’dan 3000 TL değerinde reklam bütçesi, Camekan tarafından 2000 TL değerinde Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 1 yıllık SEO hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com’dan 1 yıl boyunca uygulamanın tanıtım gösterimi yine yarışmayı birinci olarak bitiren katılımcıya hediye edilecek.

Sadece birinciye değil yarışmanın ikincisine de hatrı sayılır hediyeler veriliyor. İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014 yarışmasını ikinci olarak tamamlayan katılımcıya Antalya’da 1 hafta tatil, Reklamstore’dan 1500 TL değerinde reklam bütçesi, Camekan tarafından 1000 TL değerinde Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 6 aylık SEO hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve indir.com tarafından 6 ay ücretsiz uygulamanın tanıtım hizmeti hediye ediliyor.

Yarışmanın üçüncüsüne ise Kapadokya Tatili, Camekan tarafından 500 TL değerinde Google Adwords reklamı, Reknova’dan uygulamanın sitesi için 3 aylık SEO hizmeti, Userspots’tan UX Testleri için 10 saatlik laboratuvar kullanımı ve yarışmanın düzenleyicisi indir.com’dan 3 aylık uygulamanın tanıtımı ödül olarak veriliyor.

Ayrıca İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014‘de ilk 10’a giren katılımcılara ise UserSpots’tan ücretsiz UX eğitimi ile TEB’den Danışmanlık Hizmeti hediye edilecek.

İndir.com Mobil Uygulama Ödülleri 2014 hakkında detaylı bilgiye indir.com‘dan ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Melih Güney

Kendisini pazarlamaya adayan bir pazarlama profesyoneli. İşletme ve markalarının dijitale adım atmasına yardımcı olmaya çalışan, onların ihtiyaçlarını günün pazarlama koşullarına uygun bir şekilde yerine getiren bir süper kahraman.

Yorum Yap