Etkinlik

Gelişime Sende Dahil Ol

Gelişime Sende Dahil Ol

Bugün Gelişim Akademi’nin, Çankırı Karatekin Üniversitesiyle birlikte organize ettiği Gelişime Sende Dahil Ol isimli organizasyona izledim. Organizasyonda konuşmacı olarak Genç Girişimciler ve Liderler Derneği Başkanı İsmail Haznedar, Gelişim Akademi Yöneticisi Emre Urfalı ve 20 Yaşında Patron Olmak Kitabının yazarı Erdem Genç yer alıyordu. Fakat Erdem Genç hava muhalefetinden ötürü organizasyona katılamadı.

İşin aslı organizasyona Erdem Genç’i dinlemek için gitmiştim. Hatta bir kaç gün önceden kitabını alıp okumayı bile göze almıştım.:) Organizasyona gelmeyeceğini duyunca da haliyle büyük bir burukluk yaşadım. Fakat bununla birlikte organizasyonda İsmail Haznedar adında başarılı bir insanı tanıma fırsatını yakaladım. Keza Emre Urfalı’da, Cem Yılmaz tadında çok hoş bir konuşma yaptı. Çok keyif aldım. Çok güzel bir organizasyon oldu benim açımdan.

Yazar Hakkında

Melih Güney

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia

Yorum Yap