Etkinlik

Android Geliştirici Günleri 2015 #androiddevdays

Android Geliştirici Günleri

Ülkemizde mobil teknolojilere olan ilgi günden güne artıyor. Bunun en önemli sebebi ise bu alanda yapılan güzel etkinlikler olduğunu düşünüyorum. Android Geliştirici Günleri 2015’de bu etkinliklerden bir tanesi.

Mobil, web, sunucu ve yazılım teknolojilerindeki gelişmelerin ve gelecek öngörülerinin paylaşıldığı Android Geliştirici Günleri 2015 bu sene 11-12 Mayıs tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştiriliyor. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlik her geçen yıl daha da uluslararası bir boyut kazanıyor.

Güncel teknolojiler ile ilgilenen ve geliştirme yapan, yapmak isteyen, fikir sahibi olmak isteyen herkese açık bir etkinlik olan Android Geliştirici Günleri 2015’de katılımcıları seminerler, çalıştaylar, hackathonlar, paneller, eğlenceli aktiveler ve yarışmalar bekliyor.

Bu etkinliğe katılmak için mobil geliştiricisi olmak zorunda değilsiniz. Hiç bir şey bilmeseniz dahi bu etkinliğe katılarak mobil dünyaya adım atabilirsiniz. Zira etkinliğin bir diğer amacı da katılımcıların konferanstan çıktıktan sonra belli konularda kod yazabilecek seviyede bilgi sahibi olmaları sağlamak.

11-12 Mayıs tarihlerinde ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan etkinlik hakkında detaylı bilgiye sahip olmak ve kayıt olmak için Android Geliştirici Günleri 2015 sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Melih Güney

E-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, SEO, SEM, Blog Yazarı, Her birşey hatta hiç birşey. #ecommerce #SEO #SEM #DigitalMarketing #SocialMedia

1 Yorum Bulunuyor

Yorum Yap